Saç Ekimi Yapan Hastaneler

Saç Ekimi Yapan Hastaneler
Saç Ekimi Yapan Hastaneler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saç ekimi yapan hastaneler operasyonları hijyenik bir şekilde yapmaktadır. En iyi saç ekim merkezleri, saç ekimini hastane ortamında yapmaktadır. Saç ekimi fiyatları belirlenirken bu nokta da oldukça önemlidir.

Saç Ekimi Yapan Hastaneler

Saç ekimi yapan hastaneler, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunuyor. Genellikle hastane ortamında saç ekimi operasyonları yapan en iyisaç ekim merkezleri farklı saç ekimi uygulamaları için de farklı teknikler kullanmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir, saç ekim hastanelerinin yoğunlukta bulunduğu üç il konumundadır. Hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok kişi, saç ekim merkezleri için belirtilen illere yönelmektedir. Peki saç ekimi yapan hastaneler hangileridir ve bu hastanelerde hangi saç ekim teknikleri kullanılır?

İstanbul’da Saç Ekimi Yapan Hastaneler

İstanbul, saç ekim merkezlerinin yoğunlukta olduğu iller arasında bulunuyor. Birçok saç ekimi merkezi, saç ekimi konusunda hastalarına hizmet vermekte ve yenilikçi teknikler sayesinde yüksek başarı oranlarına ulaşabilmektedir. İstanbul saç ekim merkezleri çoğunlukla FUE, DHI ve tıraşsız saç ekimi yöntemlerini kullanıyor.

İstanbul’da saç ekimi konusunda hizmet veren saç ekim merkezlerini genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Hermest Saç Ekim Merkezi
 • Avicenna Hastanesi Saç Ekim Merkezi
 • Medical Park Hastanesi Saç Ekim Merkezi
 • Nimclinic Saç Ekim ve Estetik Merkezi
 • Okan Üniversitesi Hastanesi Saç Ekim Merkezi
 • Acıbadem Hastanesi Saç Ekim Merkezi
 • Nişantaşı Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Yukarıdaki gibi sıralanabilen hastanelerin her birinin saç ekim merkezleri bulunuyor. Hastalara bu merkezlerde hizmet sunulmakta ve saç kaybı sorunu yaşayan kişilere yenilikçi teknikler üzerinden hizmet verilmektedir.

En iyi saç ekimi yapan hastaneler, hastalarına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Tamamen hijyenik ortamda gerçekleştirilen saç ekimi operasyonları başarı ile sonuçlanmaktadır. Listemizin devamını görmek için sizler de Saç Ekimi Forum sitesini ziyaret etmeyin unutmayın. Siteyi ziyaret edip inanılmaz fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz!

https://sacekimi-forum.com/en-iyi-sac-ekimi-yapan-hastaneler/

Hermest Saç Ekim Merkezi

Sektörde 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Hermest saç ekim merkezi, saç ekimi yapan hastaneler kategorisinde sayılabilmektedir. Tüm saç ekimi operasyonları hastane ortamında Sağlık Bakanlığı’nın kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Hermest, özellikle Alman mühendisler ile geliştirmiş olduğu Unique FUE ile tanınmaktadır. Bu tekniğin özelliği ise daha sıkı kanal açılımına olanak sağlar. Ayrıca saçların tutma oranı %99’a yakındır. Aynı zamanda FUE, Safir FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile de hastalarına hizmet vermektedir.

Avicenna Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Avicenna Hastanesi Saç Ekim Merkezi, uzman ekibi ile hizmet vermektedir. İstanbul, Esenler’de bulunan saç ekim merkezi, yeni ve güncel teknikleri kullanıyor. 28 yıllık tecrübesiyle hizmet sunan saç ekim merkezinden randevu almak isteyen kişilerin, web sitesi üzerinde yer alan iletişim kanallarından herhangi birini kullanması gerekmektedir. Steril ortamda başarılı cerrahi yöntemler sayesinde hastane, İstanbul’da en iyi saç ekim merkezi yorumlar içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Medical Park Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Medical Park, farklı şehirlerde de şubesi bulunan bir hastanesidir. Saç ekim merkezine sahip olan hastane, genel olarak FUE ve DHI teknikleriyle saç ekimi yapıyor. Alanında uzman hekimleriyle hizmet sunan saç ekim merkezi için hastanenin web sitesi üzerinden kolaylıkla randevu alınabilir. Saç ekim fiyatları kapsamında, kullanılacak yöntem ve greft sayısına göre bir fiyatlandırma yapıldığını söylemek olanaklıdır.

Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

En iyi saç ekimi yapan hastaneler arasında Nimclinic’e yer vermezsek elbette doğru olmaz. Saç ekimi sektöründe hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir arada buluşturan tek adres. Nimclinicyalnızca saç ekimi değil diğer farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Hastaları ile estetik cerrahi ve diş cerrahisi alanlarında da ilgilenmektedir. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri denildiği zaman geçmişten günümüze listelerde kendine hep yer vermiştir.

Okan Üniversitesi Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Okan Üniversitesi hastanesi de saç ekimi yapmaktadır. Genellikle yüksek oranda başarı sağlanmakla birlikte saç ekiminde başarı, hastanın sahip olduğu saç köklerinin niteliklerine de bağlıdır. Saç ekimi işlemleri için ilk etapta hastaneden randevu alınması gerekiyor. Randevu sırasında hekim, kişisel saç ekim planı yapmakta ve daha sonra uygulamalara başlamaktadır. Kullanılan teknik ve ihtiyaç duyulan greft miktarı, saç ekiminin fiyatının belirlenmesini sağlamaktadır. Bu nedenle uygulama öncesi yapılacak ön görüşmeler önem arz ediyor.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekim Merkezi

İstanbul’un farklı noktalarında şubeleri bulunan hastanelerden bir diğeri de Acıbadem Hastanesidir. Genel itibarıyla FUT ve FUE tekniklerini kullanan saç ekim merkezi, hastalarına saç analizleri gerçekleştiriyor. Analiz sonrasında saç ekiminde kullanılacak yöntem belirlenmektedir. Daha sonra hasta için kişisel bir plan oluşturulur ve süreç başlatılır.

Nişantaşı Hastanesi Saç Ekim Merkezi

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Nişantaşı Hastanesi, sahip olduğu uzman hekim kadrosuyla saç ekim hizmetleri sunuyor. Maksimum saç ekimi ile doğal görünüm hedefleyen merkez, hedefine ulaşabilmek için yoğun bir çalışma içerisindedir. FUE ve DHI teknikleri kullanılarak saç ekiminde yüksek başarı oranı amaçlanmaktadır.

Ankara’da Saç Ekimi Yapan Hastaneler

Ankara’da saç ekim hizmeti sunan saç ekim merkezi ve hastanelerin sayısı bir hayli fazladır. FUE, FUT, DHI ve Safir FUE tekniklerinin yanı sıra bazı merkezlerde tıraşsız saç ekimi de kullanılıyor. Ankara saç ekimi yapan hastaneler;

 • Ankara Başkent Hastaneleri Saç Ekim Merkezi
 • Ankara International Saç Ekim Merkezi
 • Fehmi Armani Özel Ankara Cerrahi Merkezi
 • Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi

şeklinde sıralanabilir. Hastane ve merkezlerin fiyat politikaları birbirinden farklıdır. Ayrıca kullanılan teknikler de farklılık gösterebilir. Bu nedenle saç ekim fiyatlarının merkezden merkeze değişiklik göstereceğini aklınızdan çıkarmayınız.

Ankara Başkent Hastaneleri Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi yapan hastaneler arasında yer alan Ankara Başkent Hastaneleri Saç Ekim Merkezi, çoğunlukla FUE tekniğini kullanır. Alanında uzman hekimler tarafından, hastane ortamında gerçekleştirilen uygulamalar sayesinde saç kayıplarına kalıcı bir çözüm sunulmaktadır.

Ankara International Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi alanında hizmet veren saç ekim merkezlerinden bir diğeri de Ankara International Saç Ekim Merkezidir. FUE ve DHI tekniklerini kullanan merkez, saç ekiminin yanı sıra farklı hizmetler de sunuyor. Saç lazeri, saç mezoterapisi gibi hizmetlerin her biri, alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştiriliyor. Saç ekimi Ankara kapsamında yer alan saç ekim merkezi, Ankara ve çevre illerden gelen hastalarını ağırlıyor.

Fehmi Armani Özel Ankara Cerrahi Merkezi

Saç ekimi konusunda hizmet veren bir diğer merkez ise Fehmi Armani Özel Ankara Cerrahi Merkezidir. Saç ekiminde elde edilen 24 yıllık bir deneyim ile gerçekleştirilen uygulamalarda başarı oranı bir hayli yüksektir. DHI ve FUE saç ekim teknikleri kullanılarak gerçekleştirilen uygulamaların yanı sıra sakal ekimi de yapılmaktadır.

Dr. Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi yapan hastaneler kategorisinde bulunan Dr. Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi, 2013 yılından beri hizmet vermektedir. Alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştirilen uygulamalarda genel olarak yenilikçi teknikler kullanıldığı görülüyor. Saç ekim merkezinden randevu alınarak saç analizleri gerçekleştirilebilmektedir.

İzmir’de Saç Ekimi Yapan Hastaneler

İzmir, saç ekimi konusunda Ankara ve İstanbul gibi birçok merkeze ev sahipliği yapıyor. Birçok saç ekim merkezi bulunsa da her birinin aynı kalitede hizmet verdiğini söylemek oldukça zordur. İzmir saç ekimi merkezleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Rota Saç Ekim Merkezi
 • İzmir Ekol Hastanesi Saç Ekim Merkezi
 • Özel Ege Şehir Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Hijyenik ortamda yapılan saç ekim uygulamalarıyla yüksek başarı hedeflenmekte, bu nedenle yenilikçi saç ekim teknikleri kullanılmaktadır.

Rota Saç Ekim Merkezi

İzmir en iyi saç ekim merkezleri içerisinde yer alan Rota Saç Ekim Merkezi, İzmir dışında İstanbul ve Ankara’da da şubeleri bulunan merkez, saç ekiminde çoğunlukla FUE tekniğini tercih ediyor. Saç ekiminin yanı sıra Diyetisyen Desteği, Bölgesel Zayıflama, Yanlış Ekilmiş Saç Restorasyonu hizmetleri de verilmektedir.

İzmir Ekol Hastanesi Saç Ekim Merkezi

İzmir Ekol Hastanesi bünyesinde yer alan saç ekim merkezi, hastalarına yenilikçi tekniklerle saç ekim hizmeti sunuyor. Saç ekiminde FUE tekniğini tercih eden saç ekim merkezi, bıyık ve sakal ekimi, kaş ekimi alanlarında da uzman hekim kadrosuyla hizmet veriyor. Detaylı bilgi için randevu alınabilir, saç analizi yaptırılarak saç dökülmeleriyle ilgili bilgi alınabilir.

Özel Ege Şehir Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Özel Ege Şehir Hastanesi Saç Ekim Merkezi, İzmir en iyi saç ekim merkezleri kapsamında yer alıyor. FUT, FUE, DHI ve organik saç ekimi teknikleriyle saç ekim işlemleri uygulanmaktadır. Saç ekimi için hastaneden randevu alınabilmekte ve saç ekim işlemlerinden yararlanılabilmektedir.

26
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Saç Ekimi Yapan Hastaneler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Sağlıklı.Org ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin