Yeni Haberler

Kültür Sanat

Kayaşehir ve Meryem Ana Kilisesi, TTI İzmir Fuar'ında tanıtılıyor

KAYAŞEHİR VE MERYEM ANA KİLİSESİ, TTI İZMİR FUARI’NDA TANITILIYOR Nevşehir’de bulunan ve dünyanın en büyük kaya oyma yamaç yerleşim merkezi olarak kabul edilen tarihi Kayaşehir ve bir süre önce turizme kazandırılan Meryem Ana Kilisesi, TTI İzmir 17 Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde tanıtılıyor.

Teknoloji

Lenovo, AMD'nin en gelişmiş yapay zeka hızlandırıcısı AMD Instinct™ MI300X Hızlandırıcılar için tasarım desteğini duyurdu

Lenovo, AMD’nin en gelişmiş yapay zeka hızlandırıcısı AMD Instinct™ MI300X Hızlandırıcılar için tasarım desteğini duyurdu AMD’nin California, San Jose’de düzenlenen Advancing Al etkinliğinde Lenovo İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lenovo Altyapı Çözümleri Grubu Başkanı Kirk Skaugen, AMD Başkanı ve CEO’su Dr.

Teknoloji

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası'nın  akıllı telefon sponsoru oldu

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın  akıllı telefon sponsoru oldu   Dünyanın en iyi PUBG MOBILE takımı, İstanbul’da düzenlenecek PUBG MOBILE Dünya Kupası Büyük Finalleri’nde belli olacak.

Kültür Sanat

35 Yaş Altı 3 Şef Yarışması'nın Kazananları Belli Oldu!

35 Yaş Altı 3 Şef Yarışması’nın Kazananları Belli Oldu!   Metro Türkiye ana sponsorluğunda Dude Table tarafından organize edilen “35 Yaş Altı 3 Şef Yarışması’nın kazananları belli oldu.

Kültür Sanat

Tarihi Elhamra Sahnesi İzBBŞT'nin ikinci evi oluyor

Tarihi Elhamra Sahnesi İzBBŞT’nin ikinci evi oluyor İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (İzBBŞT), bu sezon içinde Tarihi Elhamra Sahnesi’nde de tiyatroseverlerle buluşmaya başlayacak.

Kültür Sanat

Uluslararası Antalya Piyano Festivali Muhteşem Bir Konserle Başlıyor

  ULUSLARARASI ANTALYA PİYANO FESTİVALİ MUHTEŞEM BİR KONSERLE BAŞLIYOR   PİYANONUN DEVLERİ 23.

Kültür Sanat

Avrasya'nın en büyük sektör fuarı tarihi rekorla tamamlandı

Avrasya’nın en büyük sektör fuarı tarihi rekorla tamamlandı   Avrasya Bölgesi’nin lider geniş format baskı ve endüstriyel reklam fuarı FESPA Eurasia, bu yıl da bölgeyi İstanbul’da buluşturdu.

Kültür Sanat

Başkan Abdullah Özyiğit, Yenişehir Büyük Kent Kütüphanesi için imzayı attı

Başkan Abdullah Özyiğit, Yenişehir Büyük Kent Kütüphanesi için imzayı attı Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve hayırsever iş insanı Mehmet Kürk arasında, Yenişehir Büyük Kent Kütüphanesi’nin yapımı için iş birliği protokolünü imzalandı.

Giriş Yap

Sağlıklı Yaşam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!