Yeni Haberler

Teknoloji

Excalibur 23.8" Curved Monitör 200HZ yenileme hızıyla oyunseverleri büyülüyor

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, güncel teknolojileri yaratıcı tasarımlarla buluşturduğu ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam ediyor.

Teknoloji

Keşif Sezonu WoW Classic'te Şimdi Yayında

World of Warcraft Classic, oyuncuları bir kez daha Azeroth’a dönüp yeni maceralar ve birçok keşifle dolu bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

Teknoloji

Samsung'un TV yolculuğu: Teknoloji, tasarım ve inovasyonun uyumuyla gelen 17 yıllık pazar liderliği

Samsung Electronics; Türkiye’de 8, dünya genelinde 17 yıldır sürdürdüğü TV pazar liderliğini, premium ve üst düzey görüntü deneyimine odaklanan TV ve ekran serileriyle sağlamlaştırıyor.

Teknoloji

Excalibur G870 oyunda güç arayanlar için 13. Nesin Intel i5 ve i7 işlemcilerle birlikte Nvidia RTX 4060 ve 4050 ekran kartıyla yenilendi

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, kesintisiz oyun deneyimini şık tasarımla buluşturan Excalibur G870 dizüstü bilgisayarıyla oyunda güce ihtiyaç duyanlar için eşsiz bir deneyim sunuyor.

Teknoloji

Yeni nesil lityum iyon pil teknolojisi üzerinde çalışan San Diego, California merkezli Innovasion Labs PINC (PINC), 2 milyon dolar yatırım aldı

Yeni nesil lityum iyon pil teknolojisi üzerinde çalışan San Diego, California merkezli Innovasion Labs PINC (PINC), 2 milyon dolar yatırım aldı   İyon akış mesafesini azaltarak şarj sürelerini saniyelere düşürebilen ve devrim niteliğinde bir enerji depolama teknolojisi sunan PINC, 2 milyon dolarlık yatırım aldı.

Teknoloji

Türk Telekom'dan  herkes için erişilebilir web sitesi

Türk Telekom’dan  herkes için erişilebilir web sitesi   ‘Herkes için erişilebilir iletişim’ prensibiyle hizmet anlayışını sürdüren Türk Telekom, engelli müşterilerinin dijital kanallardaki deneyimini iyileştirmek için sektöre öncülük edecek geliştirmelere devam ediyor.

Teknoloji

Diablo IV: Yeni Zir'in Mezbahası ile Kan Sezonu'nun şimdiye kadarki en zorlu mücadelesi geliyor

Diablo IV: Yeni Zir’in Mezbahası ile Kan Sezonu’nun şimdiye kadarki en zorlu mücadelesi geliyor Diablo IV Kamp Ateşi Sohbetlerinde yeni Zir’in Mezbahası ve bunun yanı sıra ilk sınırlı süreli etkinlik olan Kara Kış Marazı ve gelecek kalite güncellemeleri hakkında Diablo Topluluk Müdür Yardımcısı Adam Fletcher, Oyun Yönetmeni Joe Shely ve Yardımcı Oyun Yönetmeni Joseph Piepiora detayları paylaştı.

Teknoloji

Uzman siber güvenlik tavsiyeleri içeren Kaspersky Insight Story podcasti geri dönüyor

Uzman siber güvenlik tavsiyeleri içeren Kaspersky Insight Story podcasti geri dönüyor   Kaspersky’nin gelişmekte olan teknolojileri konu alan podcast serisi Insight Story, ikinci sezonuyla geri dönüyor.

Teknoloji

Steam, Türk Lirasına veda etti

Steam, Türk Lirasına veda etti     Oyunfor, Steam’in 20 Kasım tarihinde Türk Lirası desteğini bırakarak satışlarını Dolar üzerinden devam ettirmesi konusunu değerlendirdi.

Teknoloji

Kaspersky ürünleri, AV-TEST incelemesinde fidye yazılımlarına karşı mutlak etkinliğini kanıtladı

Kaspersky ürünleri, AV-TEST incelemesinde fidye yazılımlarına karşı mutlak etkinliğini kanıtladı   Kaspersky Endpoint Security for Business, Kaspersky Small Office Security ve Kaspersky Standard, AV-TEST tarafından düzenlenen düzenli ‘Gelişmiş Tehdit Koruması’ değerlendirmelerinin tamamını başarıyla geçti.

Giriş Yap

Sağlıklı Yaşam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!