Yeni Haberler

Eğitim

Nilüfer Belediyesi’nden öğrencilere afet ve acil durum eğitimi

Eğitim kapsamında Nilüfer Belediyesi Afet İşleri Müdürlüğüne ait İlçe Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’ni ziyaret eden öğrenciler, afet simülatörleri ile ilgili uygulamalı eğitim alarak deprem, sel ve yangın gibi farklı afet senaryolarında nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilgilendirildi.

Eğitim

TEGV ve Şölen çocukların nitelikli eğitimle buluşması için el ele verdi

Şölen’in 3 yıllığına işletmesini üstlendiği, Lloyd’s Register Foundation ve Turkish Philanthropy Funds’ın desteklediği öğrenim birimi yılda yaklaşık 1500’den fazla çocuğa nitelikli eğitim desteği sunacak.

Eğitim

Zabıtaya etkili iletişimin püf noktaları anlatıldı

Kocaeli halkının huzuru, refahı ve sağlığı için 7/24 görev yapan Büyükşehir Zabıtası, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli kendini yeniliyor.

Eğitim

Öğrencilere Ekolojik Okuryazarlığı eğitimi verildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Doğa Koruma Merkezi’nin ortak işbirliği ile Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi’nde   “Ekolojik Okuryazarlığı” eğitimi verildi.

Eğitim

EÜ Eğitim Fakültesinde üç program akredite oldu

Eğitim Fakültesinin üç programı, eğitim öğretim kalitelerini ve programlarının ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunu kanıtlayarak akreditasyon almaya hak kazandı.

Eğitim

Darüşşafaka 2023 yılı Entegre Raporu’nu yayımladı

Türkiye’nin 161 yıllık tarihiyle sürdürülebilir kurumlarının en iyi örnekleri arasında yer alan Darüşşafaka Cemiyeti, 2020 yılından beri yayımladığı Entegre Rapor ile tüm çalışmalarını şeffaf bir şekilde ortaya koyuyor.

Eğitim

Mesleki eğitim Türk moda endüstrisinin baştacı

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Sertbaş, Türkiye’nin mesleki eğitim ile ilgili bugüne kadar başarılı bir grafik ortaya koyamadığını, sanayi kollarının istihdam edecek nitelikli personel bulmakta zorlandıklarını, öte yandan da Türkiye’de işsizliğin TÜİK verilerine göre yüzde 8,7 olduğunu, genç nüfusta ise bu işsizlik oranının yüzde 15,6’ya ulaştığının altını çizdi.

Eğitim

Antalya Büyükşehir’in kahraman itfaiyecileri eğitimde

Her türlü afete ve kurtarma olayına hazır olmak için sürekli eğitimden geçen Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Güver Uçurumu’nda arama kurtarma tatbikatı yaptı.

Eğitim

Efes Selçuk, Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi’nde dünya dilleri ile buluşuyor

DİL HALKLARI BİRLEŞTİRİR Halklar arasında en önemli etkileşim aracı olan dilin insanları birleştirdiğini belirten Arnavutça Eğitmeni Şevket Balla: “Eylül ayından bu yana derslerimiz devam ediyor.

Eğitim

Çiğli Belediyesi’nden Öğrencilere YKS ve LGS Desteği

Eğitimde fırsat eşitliğine destek olmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi (ÇİBEM), LGS’ye hazırlanan 5,6,7 ve 8.

Giriş Yap

Sağlıklı Yaşam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!