Modern Enerji Teknikleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Modern Enerji Teknikleri

MODERN ENERJİ TEKNİKLERİ İLE ÇOCUKLAR ARTIK DAHA MUTLU VE ÖZGÜVENLİ

 

Uzm. Dr.Sühendan Coşan Tıp Doktoru olması yanısıra Modern Enerji Uzmanı ve Eğitmeni. Uzun süre Tıp Doktorluğu yaptıktan  sonra modern tıp alanını destekleyecek bazı eğitimler ile birlikte bilinçaltı kodlarını etkili ve kalıcı bir şekilde dönüştüren Modern Enerji Teknikleri eğitimlerini tamamlamış.

 

Modern Enerji Teknikleri

 

Uzm Dr. Sühendan Coşan yetişkinlerle de çalışmakla birlikte  Modern enerji Teknikleri’ni özellikle mutlu, psikolojik olarak sağlıklı ve özgüvenli çocukların yetişmesi için kullanıyor. Tüm amacı yeni nesil yetişirken çocuklara destek olabilmek. Kendi potansiyellerini farketmelerini sağlamak. Bunun için de en önemli etkenin mutlu aile ortamı olduğunu ifade ediyor. Bireylerin sağlıklı düşünmesi ve davranmasına en büyük engelin bilinçaltı kodları olduğunu, düşünce ve davranışların değişmesi için bu kodların dönüşmesinin kesinlikle gerekli olduğunu ifade eden Uzm.Dr.Sühendan Coşan ebeveyn ve çocuklar ile birlikte çalışarak  bilinçaltı kodlarını dönüştürüp hem bireysel bazda problemlerin çözümünü sağlıyor hem de mutlu ve sevgi dolu bir aile ortamına zemin hazırlıyor.

 

TEMEL PSİKOLOJİK İHTİYAÇLARI KARŞILANMAYAN COCUKLAR HAYATLARI BOYUNCA BU İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA ÇALIŞıR

 

Uzm. Dr. Sühendan Coşan’ a göre  her ebeveyn çocukları ile sağlıklı iletişim ve bağ kurmak ister. Bir çocuğun sağlıklı yetişmesi için özellikle 0-6 yaş döneminde temel ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Fiziksel ihtiyaçların karşılanması nispeten kolaydır. Ama psikolojik ihtiyaçların karşılanması ciddi bir farkındalık gerektirir. Bu ihtiyaçlar  öncelikle sevgi, şefkat, destek, saygı, takdir edilme, onaylanma gibi ebeveynden aktarılması gereken duygulardır. Ebeveynden bu ihtiyaçlar karşılandığında  çocuk gerçek anlamda büyüyebilir ve özgürleşir. Bu ihtiyaçlar tamamlanmadığında ise çocuğun bilinçaltı  bazı yaş dönemlerinde takılı kalır. Ve farkında olmadan tüm yaşamı boyunca bu ihtiyaçlarının peşinden gider. Yanlış ilişkiler, evlilikler yaşar.

 

Bu nedenle anne babaların özgür ve özgüvenli, kendiyle barışık  çocuklar yetiştirebilmeleri için  çocuklarının bu ihtiyaçlarını karşılamaları son derece önemlidir. Günümüz anne babaları bilgiye çok daha kolay ulaşmaktadır. Ancak nasıl davranması gerektiğini araştırıp öğrense de belli davranış kalıplarını değiştirmek ve süreklilik sağlamak mümkün olmamaktadır.

 

ANNE BABALAR KENDİ ANNE BABALARINDAN GÖRDÜKLERİ ŞEKiLDE DAVRANIR

 

Neden anne babalar davranış modellerini değiştirememektedir ? Uzm. Dr. Sühendan Coşan bunun yanıtını şöyle veriyor; Davranışların kaynağı  temelde kök inançlardır ve bu inançlar 0-6 yaş döneminde bilinçaltına yüklenir.

Bu dönemde çocuk anne babadan veya öğretmeninden ne gördü ve ne duyduysa bunları kesin gerçeklik olarak kaydeder. Anne ve babanın davranışlarını modeller yani ebeveynlerin davranış kalıplarını bilgi olarak enerji bedenine yükler.

Kendiyle ilgili kararlarını da bu dönemde verir. Sevgiye layık olma, onaylanma, özsaygı, değerlilik gibi temel inançlar oluşur.

Bu ihtiyaçları karşılandığı ölçüde de yetişkin olduğunda kendi çocuğuna bu duyguları aktarabilir. Anneden ne kadar sevgi aldıysa  o kadar sevgi vermeyi bilir. Baba ne kadar destek olduysa o kadar destek olabilir.

Anne nasıl ise kadın figürü öyle olmalıdır. Baba nasıl ise erkek figürü de öyle olmalıdır. Aksini bilmediği için aksi şekilde davranamaz.

Yüklenmiş kodlarına, dolayısıyla da  değişmez gerçekliğine göre davranır ve hayatına bu şekilde yön verir. Hatta anne babalar dikkat ederlerse  bir süre sonra kendi anne babaları gibi davrandıklarını farkedebilirler.

Çünkü bilinçaltında bu bilgi kayıtlıdır.

 

MODERN ENERJİ TEKNİKLERİ İLE  KODLAR VE OTOMATİK DAVRANIŞLAR KALICI OLARAK DÖNÜŞÜR

 

Modern Enerji Teknikleri bu soruna çok etkili ve kolay çözüm getirmektedir. Bilinçaltı dediğimiz enerji bedenindeki tüm yüklenmiş bilgiye ulaşır ve kalıcı olarak dönüştürür.

Bu teknikler çocukların enerji bedenine yüklenmiş kök inançları, olumsuz duygu ve anıları dönüştürür. Çocukların eksik kalan temel psikolojik ihtiyaçlarını hızlıca tamamlar.

Özgüvenli, başarılı ve mutlu olmalarını sağlar.Bu süreçte  anne babalarla da çalışılır. Bilinçaltındaki bilgi dönüştürülür böylece ebeveynlerin de artık olması gereken şekilde davranabilmeleri, sevgiyi aktarabilmeleri ve yeniden güvenli ve sağlıklı bağ kurabilmeleri sağlanır.

Çalışmaların etkileri kalıcı olduğundan mutlu bir aile ortamı sağlanmış olur. Uzm.Dr.Sühendan Coşan ailelerle görüşerek mutlu aile ortamı için önerilerde bulunurken, bilinçaltı kodlarını tamamen ve kalıcı olarak dönüştürerek hızlı ve etkili bir biçimde bu ortamın sağlanmasına katkıda bulunur.

Modern Enerji Teknikleri
Modern Enerji Teknikleri

Bu çalışmalar bireysel seanslar olarak yapılırken Uzm. Dr. Sühendan Coşan çocuklarla  grup çalışmaları da yapmaktadır. Bu çalışmalar çocukları daha ileriye taşıyacak, kendilerindeki saklı potansiyeli gösterecek, kendilerini tanıtacak Enerji EFT, Süpermind, Starmatrix gibi son derece etkili meditatif tekniklerdir.

Uzm. Dr. Sühendan Coşan’a göre mutlu aileler, mutlu ve özgüvenli çocuklar bugünün ve yarının en büyük ihtiyacı olup tüm arzusu böyle bir neslin yetişmesine elinden geldiğince katkıda bulunmaktır.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Modern Enerji Teknikleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sağlıklı Yaşam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!